Вівторок, 17.07.2018, 22:32
Welcome Гость | RSS

Кафедра міжнародних економічних відносин

Виконання спеціальних частин дипломних робіт - Page 7 - Форум

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Форум » Консультації студентам » Ніколайчук Микола Володимирович » Виконання спеціальних частин дипломних робіт (Консультації з виконання спеціальних частин дипломних робіт)
Виконання спеціальних частин дипломних робіт
svetaДата: Середа, 16.11.2011, 18:09 | Сообщение # 61
Слухач
Статус: Offline
Це моя модель!
Прикрепления: _-...doc(273.0 Kb)

camomileДата: Четвер, 17.11.2011, 17:12 | Сообщение # 62
Слухач
Доброго дня, Микола Володимирович. Допоможіть, будь ласка, розібратися cry

Якщо за У брати ІЛР, то у результаті я отримую модель з дивними висновками, виходить, що ІЛР зростає при зростанні розлучуваності, при цьому решта змін не включаються у модель. Це суперечить взагалі тому, про що я пишу магістерську))

Я спробувала за У взяти ВВП на душу наслення. Логічні висновки з такої моделі мені підходять значно краще!!!, оскільки підтверджується гіпотеза, що при зростанні народжуваності, а отже, і чисельності населення у країні, а отже і омолодження нації, зростатиме добробут нації, виражений через ВВП, також виходить, що при зростанні частки працездатного населення ВВП теж зростає, оскільки такі демографічні тенденції позитивно впливають на відтворення трудоресурсного потенціалу країни (про що я теж пишу у роботі), тільки коефіцієнт а щось дуже великий...

МОЖЛИВО, Я ПРОСТО НЕВІРНО ПРОАНАЛІЗУВАЛА МУЛЬТИКОЛІНЕАРНІСТЬ, А МОЖЛИВО, ПРОБЛЕМА ЩЕ У ВИХІДНИХ ПОКАЗНИКАХ ДЛЯ ІЛР, ОСКІЛЬКИ ВОНИ РІЗНІ НАВІТЬ НА САМОМУ САЙТІ Human Development Reports і за останні три роки для України чомусь дуже знизились, можливо помінялася методика розрахунку.... surprised

Порадьте мені, будь ласка, що робити((
ДУЖЕ ДЯКУЮ!
Прикрепления: __.xlsx(22.1 Kb) · 2545729.xlsx(21.6 Kb)

nikolaychukДата: Четвер, 17.11.2011, 19:15 | Сообщение # 63
Головний
sveta в принципі все нормально, лише після регресії розпишіть модель, останній графік трендового аналізу змініть функцію, так, щоб коефіцієнт апроксимації був вищим за 0,7. Проведіть прогнозування. Виправте орфографічні помилки.

Виправите скиньте ще раз.

І ще одне, Ви не вказали тему мігістерської та базу практики. Не розумію, до чого тут "Кроно-Україна" і "Летичівський лісгосп"?

nikolaychukДата: Четвер, 17.11.2011, 19:53 | Сообщение # 64
Головний
camomile здається все нормально, зміни в методиці розрахунку ІЛР дійсно були, я забув. Розпишіть у ворді, скиньте остаточний варіант.

camomileДата: П'ятниця, 18.11.2011, 12:16 | Сообщение # 65
Слухач
Скидаю свою модель у ворді.
у додатку вихідні дані smile

Додано (18.11.2011, 13:16)
---------------------------------------------
Дякую!)

Прикрепления: 8420060.docx(21.3 Kb) · 9785334.docx(130.0 Kb)

nikolaychukДата: П'ятниця, 18.11.2011, 13:21 | Сообщение # 66
Головний
camomile здається все добре, лише додайте матрицю кореляційного аналізу, де Ви перевіряєте на мультиколінеарність по тексту, а не в додатках. В графіках приберіть зайві лінії, по контуру та сітку, підпишіть фактичні данні. Коли роздрукуєте всю роботу, можете приносити на підпис.

svetaДата: П'ятниця, 18.11.2011, 15:54 | Сообщение # 67
Слухач
Скидаю вам виправлену модель
Прикрепления: 5789941.doc(288.5 Kb)

nikolaychukДата: П'ятниця, 18.11.2011, 18:00 | Сообщение # 68
Головний
sveta в рисунках приберіть рамки, зайві лінії, заголовки. Рис. "Реалізація на внутрішній ринок комп. «Кроно-Україна»" виберіть поліноміальну функцію хоча б 3 степеня. Розпишіть модель (покажіть функцію). Відповідно переробленого тренду перерахуйте прогноз. Якщо впевнені, що все вірно принесете на підпис, коли буде готова вся робота. Якщо ні, можете скинути ще раз на форум.

svetaДата: П'ятниця, 18.11.2011, 19:51 | Сообщение # 69
Слухач
Знову виправлена робота)
Прикрепления: 3175829.doc(276.0 Kb)

nikolaychukДата: П'ятниця, 18.11.2011, 21:10 | Сообщение # 70
Головний
sveta Готуйте на підпис! Лише не забудьте витравити орфографічні помилки. Числа в кореляційній матриці - в одну стрічку, можна заокруглити до 4 цифр після коми. В графіках додайте роки на прогнозований період.

Форум » Консультації студентам » Ніколайчук Микола Володимирович » Виконання спеціальних частин дипломних робіт (Консультації з виконання спеціальних частин дипломних робіт)
Search:

Copyright MyCorp © 2018
Hosted by uCoz