Субота, 16.12.2017, 04:17
Welcome Гость | RSS

Кафедра міжнародних економічних відносин

Виконання спеціальних частин дипломних робіт - Page 2 - Форум

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 2 of 25«12342425»
Форум » Консультації студентам » Ніколайчук Микола Володимирович » Виконання спеціальних частин дипломних робіт (Консультації з виконання спеціальних частин дипломних робіт)
Виконання спеціальних частин дипломних робіт
iro4kaДата: Вівторок, 24.05.2011, 12:16 | Сообщение # 11
Слухач
Статус: Offline
модель
Прикрепления: 9595735.xls(22Kb)

nikolaychukДата: Середа, 25.05.2011, 20:12 | Сообщение # 12
Головний
Перегляньте нотатки в файлі, виправте відповідно зауважень, розпишіть хід розрахунків та висновки. Приносьте на підпис.
Прикрепления: 11112222.xls(34Kb)

AmelynaДата: Субота, 28.05.2011, 13:12 | Сообщение # 13
Слухач
Доброго дня! Ось моя модель!
Прикрепления: 3205872.xls(34Kb)

nikolaychukДата: Субота, 28.05.2011, 17:01 | Сообщение # 14
Головний
Amelyna у модель слід включити "Адміністративні витрати, млн. грн" і "Фонд оплати праці, млн .грн.". Включіть, перерахуйте, залиште на форумі. Розпишіть: постановку задачі, хід розрахунків, висновки.

SiraДата: Середа, 01.06.2011, 22:09 | Сообщение # 15
Слухач
Микола Володимирович,доброго вечора.
Скажіть будь-ласка, коли можна до вас підійти на консультацію по моделюванню?
Дякую.

nikolaychukДата: Середа, 01.06.2011, 22:26 | Сообщение # 16
Головний
Sira завтра на 14-00. Але простіше буде взяти 2 методички на вкладці http://mev-hnu.at.ua/index/studentam_mev/0-5 , спецчастина та лабораторні роботи з економіко-математичного моделювання. Перегляньте, щоб мали уяву, як зробити постановку задачі, виберіть можливі методи, спробуйте порахувати, і коли зайдете я вже зможу щось перевірити. Можете розрахунки скинути на форум. Я перевірю, скажу що доопрацювати.

SiraДата: Середа, 01.06.2011, 23:00 | Сообщение # 17
Слухач
Справа в тому, що методички маю, як бувати модель в принципі розумію, але не впевненна у правильному виборі вхідних даних.
У мене тематика споживчої привабливості інноваційної продукції. В роботі є підпункт "Оцінка споживчої привабливості інноваційної продукції". Окрім текстової частини, де я порівнюю технічні характеристики продукції нової і ненової, хочу включити модель для визначення впливу чинників на споживчу привабливість.
Складові споживчої привабливості важко оцінити в числовому виразі (наприклад, технічні показники продукції (у мене алюмінієва паста для виготовлення газобетону), тому я хочу взяти за Y якість продукції, оскільки якісна продукція є і привабливою, а чинники які на неї впливають будуть Х-ми. Скільки чинників повинно бути і чи правильно я їх обираю? Чинники такі: собівартість, к-сть працівників, що мають вищу освіту, фонд оплати праці штатних працівників, вартість введених основних засобів.
Прошу вашої поради, чим виразити У? Чи може це бути кількість реалізованої продукції?
Дякую

nikolaychukДата: Четвер, 02.06.2011, 00:07 | Сообщение # 18
Головний
Sira Кількість періодів доцільно обрати так, щоб відстежити в тривалому періоді за можливості виключити "викиди", бажано 8 років. Кількість показників залежить від методу. Для регресії наприклад доцільно, щоб кількість показників буда на 2 менша за кількість років.

Реалізація продукції, якщо мова йде про показник підприємства, не дуже вдалий варіант.

Мова швидше йде про ринкову кон'юнктуру, тобто обсяги рику, а швидше сегменту конкретного продукту.

За X варто вибрати ринкові ціни, обсяги реалізації в суміжних галузях (що застосовують продукт), те ж для галузей - що виробляють продукти замінники, та виробляють кінцеві продукти - замінники, макроекономічні показники, ціни на енергетичні матеріали, ефекти від інноваційних технологій, тощо.

Але, саме головне, визначте який метод використаєте, тоді можна думати про перелік незалежних змінних.

Для систематизації залежної і незалежних змінних використайте метод кластерного аналізу, або дерев класифікації.

Для визначення тісноти зв'язку застосуйте кореляційний аналіз, де встановіть ключові чинники та відкиньте мультиколінеарні показники.

Далі, регресія або лінійна функція. На їх основі визначитесь з показниками, які найбільш чутливі для залежної змінної, і матимете формальну функцію моделі.

Для прогнозів можна застосувати трендовий аналіз для незалежних змінних, на основі яких встановите можливі варіанти залежної змінної на прогнозний період.

SiraДата: Четвер, 02.06.2011, 01:19 | Сообщение # 19
Слухач
За допомогою моделі необхідно оцінити залежність однієї величини від інших, значить доцільно використати метод регресійного аналізу. В результаті кореляційного аналізу отримаю фактори (Х), зміна яких в найбільшій мірі призведе до зміни залежної змінної (У), і саму функцію. Це в теорії зрозуміло. Я маю проблему із добором самих змінних.

Модель повинна вказати які фактори впливають на якість конкретної продукції.Умовно моя модель матиме такий вигляд :

Якість конкретного товару для споживача залежить від таких факторів : ринкова ціна,ціна на енергетичні матеріали, кількість залучених працівників із вищою освітою, вартість введених основних засобів)

Вплив цих факторів на якість продукції є зрозумілим для мене і ці дані є в наявності.

Змінну величину також необхідно виразити у цифрах.

Реалізація продукції, якщо мова йде про показник підприємства, не дуже вдалий варіант.
Мова швидше йде про ринкову кон'юнктуру, тобто обсяги рику, а швидше сегменту конкретного продукту

Обсяг ринку дорівнює сумі обсягів реалізації товару кожного із виробників даної галузі. Але ж я оцінюю вплив факторів на якість конретного товару. Чи можу я брати обсяг реалізації мого одного підприємства? Як оцінити обсяг ринку виробництва і продажу алюмінієвої пасти.Її в Україні ніхто більше не виробляє.

nikolaychukДата: Четвер, 02.06.2011, 01:35 | Сообщение # 20
Головний
Sira
Quote (Sira)
Обсяг ринку дорівнює сумі обсягів реалізації товару кожного із виробників даної галузі. Але ж я оцінюю вплив факторів на якість конретного товару. Чи можу я брати обсяг реалізації мого одного підприємства? Як оцінити обсяг ринку виробництва і продажу алюмінієвої пасти.Її в Україні ніхто більше не виробляє.

Але ж продає?

Дані слід пошукати в спеціалізованих галузевих публікаціях, можливо є в статистиці промисловості на сайті Держкомстату.

Форум » Консультації студентам » Ніколайчук Микола Володимирович » Виконання спеціальних частин дипломних робіт (Консультації з виконання спеціальних частин дипломних робіт)
Page 2 of 25«12342425»
Search:

Copyright MyCorp © 2017
Hosted by uCoz